ReklamPanelim.com Adwords Api Reklam Paneli

Bu panel ile müşterileriniz reklamlarını 7x24 eş zamanly olarak yönetebilecektir. Adwords API reklam yönetimi paneli, müşteri ve yönetici panellerinden oluşmaktadır. Bu şekilde güvenli ve dinamik olarak hizmet veren Türkiye'de ilk ve tek uygulamadır.

Api Reklam paneli, PHP + Ajax , Mysql kullanylarak hazırlanmıştır. Adwords API son güncel sürüm kullanılmaktadır. Adwords Api yeni sürüm güncellemeleri için herhangi bir ücret ödemezsiniz ve  panelinize otomatik entegrasyon yapılmaktadır. Bu şekilde sisteminiz biran olsun durmadan müşterileriniz bu hizmetten faydalanmaya sorunsuz bir şekilde devam ederler.

Api Reklam Paneli Kurulumu Hakkında

Talep etmeniz halinde reklam paneliniz hiç beklemeden aynı gün aktif edilebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken sadece panel.domain.com gibi subdomain olusturup, size verecegimiz ip adresine yönlendirmeniz yeterli olacakır.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.   Tel : 0 850 303 75 72
www.reklampanelim.com
All Rights Reserved 2009 - 2019 (c) - Tüm Hakları Saklıdır.

Yasal Uyarı

Bu site ve sunulan uygulamalar tamamen reklampanelim.com tarafından geliştirilmiş olup Google AdWords ürününün kendisi değildir.
Google Inc. Şirketi iştiraki yada Google firmasına ait bir ürün değildir.
Bu sitede yer alan uygulamada sunulan reklam harcama tutarları reklam ajanslarına göre değişiklik gösterebilir.
Google AdWords ve AdWords , Google Inc.Sirketine Ait Ticari Bir Markadir.